מוכן.jpg

הלב של הבית

השליטה בביתכם מעולם לא הייתה פשוטה וקלה יותר עם אפליקציית 'הומיטק' המאפשרת לכם להינות מחוייה טכנולוגית אינסופית של שליטה ובקרה בתוך הבית ומכל מקום בו תיהיו בעולם. ממשק אינטואיטיבי מעל ל 400 מוצרים חכמים.

640X960_open.png

תאימות

אפליקצית homeetec תואמת את הבאים:

IFTTT

IFTTT_Logo.svg.png
1200x630wa.png

קיצורי סירי

wifi-logo-300x300.png

חיבור ללא HUB

אמזון אלקסה

11.png

גוגל אסיסטנט

logo.png
640X960_5_1.png

תזמון מושלם

פונקציות טיימרים מתקדמות ההופכות את החיים לקלים. מדידת צריכת חשמל הדוד בזמן אמת וחישוב עלות חודשית. המערכת היחידה אשר "שומרת שבת" וזוכרת את המצב שקדם להפסקת חשמל.

שליטה אבסולוטית

תוכלו להפוך בשניות את ביתכם לשלטים מובנים מהאפליקציה מטלוויזיות, מזגנים, רסברים קונסולות . אפליקציה ייחודית ועוצמתית הניתנת לתזמון תרחישים באופן מדויק ומהיר. DVD/BLU-RAY

640X960_2 (1).png
640X960_3.png

עיניים נוספות

צילומי מצלמות אבטחה מכילים נתונים האישיים ורגישים. ניהול המצלמות כוללת סיסמאות מוצפנות ושמירת אבטחה ברמה המקסימלית. יכולת ניהול מצלמות אינטרקום מצלמות פנים וחוץ בדשבורד נוח ופשוט לתפעול וצפייה בנעשה בביתך.

הבית עובד בשבילך

לוח המחוונים אינטואיטיבי לשליטה בטרמוסטטים דיגיטלים עבור מערכות חימום תת רצפתי. פעולות שליטה קולית כמו "התחל לחמם את הקומה העליונה" יראו עבורכם פשוטים ושגרתיים.

640X960_4.png
מעבר לחנות בית חכם

כל המוצרים באפליקציה אחת

האפליקציה היחידה בישראל שמעניקה שליטה מלאה על כל רכיבי הבית החכם בחיבור Wi-fi. הכול ידידותי ונוח לתפעול. שליטה בתריסים חשמליים, וילונות,  שערים חשמליים, מצלמות, תאורה, חיישנים, מתגים משולבים תאורה ותריס.